Kryefaqja Autorët Postime nga Arjola

Arjola

1508 POSTIME 0 KOMENTET

Moti

Elbasan
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
20 °
Pre
20 °
Sht
21 °
Die
13 °

MË TË PËLQYERAT

Follow Përfshihet nga flakët makina në Tiranë, shpëton pa lëndime drejtuesja

Përfshihet nga flakët një automjet në lëvizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00, tek rrethrrotullimi i Saukut. Sipas njoftimit policor, automjeti është...

Shoqërohet në komisariati avokati në Lezhë, Policia: Goditi me grusht oficerin dhe i grisi...

Një konflikt ka ndodhur në Lezhë gjatë ditës së sotme rreth orës 15:10. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të hotel turizmit Lezhë. Pasi kanë shkuar në...

COVID-19 – Franca përgatitet për vendime të vështira

Franca po përgatitet të shtrëngojë masat e saj për të ndaluar valën e dytë të epidemisë së COVID-19, ndërkohë që mundësia e një bllokimi...

OBSH: Rritje eksponenciale e rasteve të COVID-19 në shumë vende

Hemisfera veriore ndodhet në një çast kritik të pandemisë COVID-19, paralajmëroi sot kreu i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus. “Shumë vende po shohin një rritje eksponenciale...

Katër ushqime që do t’ju lehtësojnë dhimbjet

Nëse luftoni shpesh me dhimbjen, ngrënia e disa lëndëve ushqyese të caktuara mund t’ju ndihmojë ta luftoni atë. Ndihmoni vetes gjatë ditëve tuaja më të...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.