Kryefaqja Autorët Postime nga Edisona Skenderi

Edisona Skenderi

709 POSTIME 0 KOMENTET

Moti

Elbasan
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.5kmh
10 %
Enj
21 °
Pre
23 °
Sht
21 °
Die
21 °
Hën
21 °

MË TË PËLQYERAT

Parashikimi i motit: Mësoni si do të jenë temperaturat në fundjavë

Moti ditën e shtunë parashikohet me vranësira dhe kthjellime. Zhvillimet e vranësirave do të sjellin reshje shiu të përkohëshme në pjesën veriore e atë...

Bllokohet aksi Vlorë-Fier, bie pema në mes të rrugës, dëmtohen disa makina (FOTO

Rruga Vlorë-Fier është bllokuar mëngjesin e sotëm pasi një pemë shekullore është rrëzuar. Mësohet se pema është rrëzuar gjatë mëngjesit dhe nga foto e sigura...

Ekonomi: Programi i Rindërtimit dhe investimet strategjike do të sjellin më shumë injektim në...

ATSH-Maela Marini/ Kryetarja e Komisionit të Ekonomisë dhe Financave, Milva Ekonomi deklaroi sot se programi i rindërtimit dhe investimet strategjike do të sjellin më...

Familjet e varfra në Shqipëri shpenzojnë më shumë për argëtim dhe restorante sesa për...

Familjet e varfra të klasifikuara në 20 përqindëshin e poshtëm te të ardhurave mujore shpenzojnë shumë më tepër për tu argëtuar, për restorante dhe...

Nokia dhe NASA vendosin telefoninë celulare në Hënë

ATSH-AFP/ – Alo Hëna? Grupi finlandez Nokia do të prodhojë për NASA-n atë që do të jetë rrjeti i parë i telefonisë celulare operacional...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.