Kryefaqja Autorët Postime nga elbasani

elbasani

18 POSTIME 0 KOMENTET

Moti

Elbasan
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
93 %
1kmh
0 %
Mar
15 °
Mër
22 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
20 °

MË TË PËLQYERAT

Shoqërohet në komisariati avokati në Lezhë, Policia: Goditi me grusht oficerin dhe i grisi...

Një konflikt ka ndodhur në Lezhë gjatë ditës së sotme rreth orës 15:10. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të hotel turizmit Lezhë. Pasi kanë shkuar në...

Thellim i bashkëpunimit mbi platformat online/ Kushi pret homologun nga Kosova, Ramë Likaj

ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi ka pritur për herë të parë në zyrën e saj homologun nga Kosova, Ramë Likaj. Gjatë...

Greqia përsëri rekord rastesh të covid/ 1259 të prekur në 24 orët e fundit

Greqia regjistron përsëri numër rekord rastesh me covid 19. Në 24 orët e fundit janë gjetur 1259 raste duke e çuar numrin e përgjithshëm të...

4 të arrestuar në Elbasan. Akuzat

Një 40-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi ka dhunuar dhe kanosur me thikë bashkëshorten e tij. Gjithashtu është arrestuar M.M., 31 vjeç, banues në...

Mjeku Tritan Kalo: Maska, distancimi dhe higjena janë trinomi i përballjes me Covid. Shqiptarët...

Mjeku i njohur Tritan Kalo thotë se që nga koha e gripit spanjolll, dhe tani, trinomi më efektiv i përballjes me Covid-19 është maska,...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.