Kryefaqja Autorët Postime nga Xhuliana Dunga

Xhuliana Dunga

173 POSTIME 0 KOMENTET

Moti

Elbasan
clear sky
21 ° C
21 °
21 °
43 %
2.6kmh
0 %
Sht
18 °
Die
21 °
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
23 °

MË TË PËLQYERAT

Ndahet nga jeta kompozitori Avni Mula! Inva bën dedikimin prekës: Gjiganti jonë fluturoi në...

Është ndarë nga jeta kompozitori i njohur shqiptar, Avni Mula. Mësohet se Avni Mula ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në moshën 92-vjeçar. Lajmi është...

4 të arrestuar në Elbasan. Akuzat

Një 40-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi ka dhunuar dhe kanosur me thikë bashkëshorten e tij. Gjithashtu është arrestuar M.M., 31 vjeç, banues në...

Europa ashpërson masat kufizuese antiCOVID-19

Disa vende të Europës Lindore vendosën sot kufizime të tjera në vazhdën e pjesës tjetër të kontinentit, ku epidemia e COVID-19 tani ka shkaktuar...

Reforma në Drejtësi/ Rama: Mandati i tretë i vë vulën përfundimisht një transformimi që...

/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot nga Kukësi se “mandati ynë i tretë është garancia që reforma në drejtësi dhe drejtësia do të funksionojë,...

Mbi 20 mijë raste të reja me Covid-19 në ditë, Belgjika ashpërson masat

Blegjika do të vendosë masa të reja anti-Covid për të bërë të mundur parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Kryeministri belg Alexander de Croon në një...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.