Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka njoftuar se para pak çaste është informuar nga IKSHP se ka rezultuar pozitiv në testin e kryer për Sars-CoV-2.

Ai ka shkruar në Facebook se është mirë me shëndet dhe deri në shërim të plotë do të qëndrojë në vetizolim.

“Ju ftoj të gjithëve që t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën”, ka shkruar ai.

Top Channel