Horoskopi

Kushtojini vëmendje tensioneve në çift, çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna është vërtet e favorshme, keni ide të qarta në dashuri. Do të përfitoj edhe puna juaj,...

Në dashuri do keni eksperienca të bukura, çfarë thonë yjet për...

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të premten dashuria është vërtet triumfuese, ndaj përfitoni prej saj. Nëse ka pasur debate dhe tensione me...

Parashikimi i horoskopit, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

DashiJu keni shtylla të forta mbështetjeje përreth jush. Ka drita udhëzuese që ndihmojnë për të treguar rrugën Përdorni mbështetjen e këtyre njerëzve dhe do...

Koha për të vepruar me guxim, çfarë thonë yjet për ju...

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të hënën shmangni lejimin e ndërhyrjeve të jashtme që mund të destabilizojnë lidhjen tuaj në çift. Nëse...

Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit nga shtëpia e BBV3! Cilat...

Astrologia Meri Shehu nën rrezet e diellit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ka bërë parashikimin e horoskopit për datën 30 janar dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, cfar parashikojnë yjet për ju

DashiSot është dita e duhur për t’u çlodhur dhe për të gjetur lumturinë mes miqve të ngushtë dhe anëtarëve të familjes. Për disa pjesëtarë...

Periudhë e zjarrtë në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të mërkurën ju po përjetoni një periudhë të gjallë dhe të zjarrtë, si në dashuri, ashtu edhe...

Tensione në punë dhe dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të martën pozicioni mund të keni vonesa ose pengesa që mund të ngadalësojnë planet tuaja. Nëse dikush...

Sezoni i bricjapit, cilat shenja janë më të prekura?

Sipas pozicioneve të planetëve, sezoni i Bricjapit fillon nga 22 dhjetori dhe zgjat deri rreth datës 19 janar. Së bashku me solsticin e dimrit më...

Zyrtarisht sezoni i Shigjetarit, shenjat e zodiakut që do të kenë...

Ka nisur sezoni i Shigjetarit dhe Dielli do të hyjë në këtë shenjë.Sezoni i Shigjetarit do të zgjasë deri më 22 dhjetor. E nënshkruar...

“Të rriten pagat e IT”, ekspertët shpjegojnë hendekun e punësimit nga shteti te privati

Institucionet shtetërore janë në kërkim të specialistëve të IT.Në faqet zyrtare shihen me dhjetëra njoftime për vende të lira pune në sektorin e teknologjisë....

Punësimi në sektorin bankar u rrit me 4.3%

Punësimi në sektorin bankar u rrit me 4.3% vitin e kaluar.Të dhënat e Shoqatës Shqiptare të Bankave tregojnë se në fund të vitit 2023,...

Paradoksi, Shqipëria ndër vendet me ecurinë më të mirë ekonomike në rajon, por varfëria...

Shqipëria po rezulton një nga vendet me ecurinë më të mirë ekonomike në rajon, sa u përket shifrave dhe rezistente ndaj goditjeve të ndryshme...

Ligji i ri për turizmin/ Mete: Metodologji për taksimin e operatorëve! Nuk preket qiradhënësi...

Ministri i Financave Ervin Mete pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave, prezantoi ligjin e ri për turizmin, që ka të bëjë më strukturat akomoduese,...

3,2 miliardë euro nga turizmi! Kumbaro: Një vit i suksesshëm për Zonat e Mbrojtura...

Ministrja e Turizmit dhe Mjedsit Mirela Kumbaro mbajti sot konferencën për shtyp mbi analizën vjetore të ministrisë dhe për të prezantuar prioritetet e vitit...

Ligj i ri për prodhimin “bio” kushtet nga regjistrimi te kontrolli dhe eksporti

Qeveria synon të miratojë një ligj të ri që do të rregullojë prodhimet e cilësuara si “bio”, duke nisur nga përcaktimi i kushteve që...

Në bregdet për plazh, në zonat malore shi! Si parashikohet moti për fundjavën në...

Në fundjavë dita e shtunë do të jenë me kushte atmosferike të qëndrueshme, ku do të mbizotërojë dielli, por i shoqëruar me vranësira të...

Protesta me molotov drejt Bashkisë së Tiranës, ndalohet 38-vjeçari

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, në lidhje me aktet e dhunshme të ushtruara gjatë protestës së zhvilluar më datë 14.05.2024, përpara Bashkisë Tiranë, nga...

“Erdgysi i dogji rrobat Almës”, Anila Hoxha zbulon detaje tro**itëse: Ja mesazhi që i...

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga tragjedia në Shkodër, ku 39-vjeçarja Alma Arrazi i dha fund jetës duke u mbytur në...

Mot i paqëndrueshëm dhe me reshje shiu në këto zona! Sa do arrijnë temperatura...

Ditën e mërkurë vendi ynë do të mbetet nën ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme.  Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash dhe kthjellime. Reshje...

Rusia front i ri kundër Perëndimit, Osmani: Po e ndihmon Serbia!

Serbia po ndihmon Rusinë të largojë fokusin nga lufta e Ukrainës dhe të hapë një front të ri kundër Perëndimit.Nga samiti për Demokraci në...

Misteri i vdekjes së dy ukrainaseve/ Shoqja që i gjeti pa jetë në apartament:...

Yeva Vorona, shoqja e dy ukrainaseve Antonina Kosachenko dhe Anastasia Lopukohova, që u gjetën të vdekura në banesën që kishin marrë me qira në...

Moti

Elbasan
light rain
18.4 ° C
18.4 °
18.4 °
92 %
0.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
28 °
Die
28 °
Hën
29 °
Mar
29 °