Edicione Informative

Moti

Elbasan
light rain
8 ° C
8 °
8 °
81 %
6.2kmh
40 %
Die
12 °
Hën
10 °
Mar
9 °
Mër
6 °
Enj
1 °

MË TË PËLQYERAT

Major i Shërbimit Informativ, kush është ushtaraku që humbi jetën dje në Afganistan; Ministria:...

Xhevahir Iljazi, 45 vjeç, është ushtaraku shqiptar që ka ndërruar jetë dje në Afganistan, në rrethana ende të paqarta. Mësohet se Iljazi ishte me detyrë...

COVID-19/ Teatri Kombëtar vazhdon shfaqjet online për publikun

Teatri Kombëtar vazhdon që të jetë aktiv sa i përket shfaqjeve të projekteve të ndryshme të cilat kanë qenë të suksesshme për këtë institucion. Këto...

Sigurimi i vaksinës antiCOVID/ Kuvendi miraton 3 Akte Normative

Kuvendi miratoi sot tre Akte Normative në lidhje me sigurimin e vaksinës antiCOVID-19. Kuvendi miratoi me 94 vota pro, 5 kundër dhe 3 abstenim, “Akt...

Sonte në mesnatë përkeqësohet moti, njoftimi i rëndësishëm për situatën në bregdet

Reshjet e shiut, të shoqëruara me erëra të forta pritet të nisin sërish në vendin tonë gjatë mesnatës së sotme dhe do të zgjasin...

Aksident/Elbasan/ Informacion paraprak

  Në aksin rrugor Elbasan- Librazhd, në fshatin Labinotë-Fushë, shtetasi F.Z., 25 vjeç, banues në Librazhd, duke drejtuar mjetin tip "Hyundai" është përplasur me mjetin...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.