Edicione Informative

MË TË PËLQYERAT

Thaçi: Rritja e numrit të viktimave, dëshmi se rreziku nga Covid-19 është i lartë

ATSH/ -Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tha se rritja e numrit të të vdekurve në ditët  e fundit është dëshmi se rreziku nga pandemia...

Shtyrja e afatit të vlefshmërisë së letërnjoftimit elektronik/ Voda: Shmang grumbullimet, ndikon në zbatimin...

ATSH – I. Vata/ – Komisioni i Sigurisë Kombëtare në mbledhjen e sotme ka shqyrtuar Aktin Normativ për një shtesë në ligjin për letërnjoftimin...

Parandalimi i abuzimeve/ Regjistër kombëtar i autorëve të krimeve seksuale

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ -Nënkomisioni për të Drejtat e Njeriut në bashkëpunim me nënkomisionin për Barazi Gjinore dhe Parandalimin e Dhunës ndaj Grave, zhvilluan mbledhjen...

Mirëqeverisja dhe sundimi i ligjit, prioritete kryesore për zhvillim të qëndrueshëm

ATSH/ – Mirëqeverisja dhe sundimi i ligjit, zhvillimi i një ekonomie gjithëpërfshirëse dhe e gjelbër dhe investimi në kapitalin njerëzor duhet të mbeten prioritete...

Parashikimi i motit, e enjte 9 korrik 2020

TIRANE, 9 korrik /ATSH/ -Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare. Era do të...

Edicione Informative

error: Përmbajtja është e mbrojtur.