Kryefaqja Autorët Postime nga Elbasani News

Elbasani News

31 POSTIME 0 KOMENTET

Moti

Elbasan
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
93 %
1kmh
75 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
20 °
Mër
22 °
Enj
22 °

MË TË PËLQYERAT

Balla në fabrikën e prodhimit të rrjetave të telit në Elbasan: Investime të tilla...

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, vizitoi një nga bizneset e rëndësishme të Elbasanit, i cili prej shumë vitesh jep kontributin...

Europa ashpërson masat kufizuese antiCOVID-19

Disa vende të Europës Lindore vendosën sot kufizime të tjera në vazhdën e pjesës tjetër të kontinentit, ku epidemia e COVID-19 tani ka shkaktuar...

Kryeministrja… adoleshente!

ATSH-AFP/ – Ditë e qetë për kryeministren finlandeze, Sanna Marin, e cila në mënyrë simbolike i ka lënë pushtetin një vajze 16-vjeçare në kuadër...

Shtimi i rasteve/ Evropa reagon ndaj pandemisë korona

Italia, Franca dhe Sllovenia njoftojnë për shtimin e rasteve të infektimeve dhe marrin masa të reja përballë pandemisë. Qeveria italiane miratoi një projekt-buxhet prej rreth...

Dita e 10-të e grevës së urisë, naftëtaret: Jemi keq, po na vret stresi...

Naftëtaret e Ballshit prej 10 ditësh janë futur në grevë urie, ato kërkojnë kërkojnë pagat e tyre dhe rikthimin në punë. Bëhet me dije se...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.