Aksident masiv në Golem.

Aksidenti ndodhi te Rrethi i Golemit, ku u përfshinë tre automjete.

Në aksidenti sipas policisë u përfshinë mjetet me drejtues shtasti R.R, J.L dhe M.D.

Nga aksidenti është plagosur drejtuesja e një prej automjeteve dhe pasagjerja në makinën e saj.

Drejtuesja e automjetin me iniciale M.D raportohet se u plagos më rëndë.

Të plagosurit janë transportuar në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

/NOA.al