Irma Libohova vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Sot ajo feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç mbush?Ky 14 Prill shënon 62 vjetorin e këngëtares.

Për Irmën duket sikur vitet kanë ndalur sepse nuk e tregon aspak moshën që ka.Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës në ditën e saj të veçantë dhe disa prej tyre i ka ripostuar në rrjete sociale