Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj ka marrë pjesë në sfilatën e organizuar nga Joni Peçi në në emisionin “E diela shqiptare” së bashku me partnerin e saj Vitmar Basha

“Jua rekomandoj ta shihni. Do keni një surprizë plot emocion. Joni Peci faleminderit për këtë kujtim të magjishëm që na dhurove” ka shkruar Marsela në instagramin e saj.

Marsela dhe Vitmari qenë të fundit që sfiluan. Dyshja parakaloi nën tingujt e “La vita” të Shirley Bassey, interpretuar nga zërat e fuqishëm të Inva Mulës dhe Aurela Gaçes.

Lexo edhe :  Këto janë martesat më të shkurtra të yjeve, njëra zgjati vetëm disa orë

/Fjala/