E premte, 17 Prill 2020. PARASHIKIMI SIPAS IGJEUM

RESHJET

Sot pasdite (e enjte, dt. 16) dhe nesër (e premte, dt. 17) nuk priten reshje në të gjithë territorin.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt. 17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 7 / 18 °C

në vendet e ulëta: 3 / 19 °C

në vendet malore: 2 / 17 °C

ERA

Nesër (e premte, dt. 17) era pritet të fryjë e leht deri mesatare.