Një aksident i rëndë ka ndodhur në lagjen Nr.4 Durrës tek stacioni i trenit.

Një mjet tip”Benz” me drejtues mjeti shtetasin G. A, 57 vjeç., ka goditur shtetasen këmbësore, L. F., 64 vjeçe.,banues në Fushë Arrëz, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekeve ne spitalin e Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel