Mjeti del nga rruga dhe përplaset me bordurën anësore në afërsi të fshatit Pirg.
Drejtuesi merr dëmtime të shumta. Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të nxjerrë drejtuesin nga makina.
Mësohet se gjendja e tij paraqitet e rëndë, dhe po dërgohet drejt spitalit të Korccës për mjekim. Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.
Top Channel