Aktori i filmit “Joker” Joaquin Phoenix,  i njohur nga të gjithë, më në fund do bëhet baba për herë të parë. Thuhet se partnerja e tij, Rooney Mara është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Sipas “DailyMail”, Mara është fotografuar teksa shkonte të takonte të motren dhe kishte veshur një bluzë të bardhë të gjërë.

Çifit ka kaluar karantinën në Los Angelos dhe ende nuk e kanë komentuar lajmin.

Romanca e tyre ka nisur në vitin 2016 dhe në vitin 2019 u fejuan.

/Ora News.tv/