Një makinë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në fshatin Lazarat.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, të cilat dyshohet se janë të qëllimshme. Mjeti të cilit i është vënë flaka është në pronësi të shtetasit me inicialet I.B.

Vijon…