Një aksident ka ndodhur në qendër e qytetit të Elbasanit.

Drejtuesi i automjetit tip Peugeot ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me një shtyllë.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 3 persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spital dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
Elbasaninews.al