Të ëndërrosh është bukur sepse jetojmë në një botë ku çdo gjë është e mundur. Zbuloni ëndrrat dhe dëshirat më të thella të shenjës suaj të zodiakut:

Dashi

Me siguri Dashi në ëndrra imagjinon debate, luftra deri në situata pasioni. Kjo shenjë zodiakale do të kontrollojë gjithçka në jetën e saj dhe përpiqet ta bëjë edhe kur është duke ëndërruar.

Demi

Demi është dashuri e pastër, ëndërron gjithmonë diçka që përfshin edhe anën afektive si familja, marrëdhënia e dashurisë deri tek kafshët shtëpiake.

Binjakët

Binjakët në ëndrra gjithmonë jetojnë aventura të reja, imagjinojnë vende të reja dhe takojnë persona të rinj. Kjo shenjë është kreative dhe adhuruese ndaj gjithçkaje që nuk e njohin.

Gaforrja

Gaforrja në ëndrrat e veta sheh gjithçka që nuk ndodh në jetën e saj reale. Ka shumë dëshira që do të donte t’i nxirrte jashtë.

Luani

Luani ndërsa fle, jeton! Zakonisht ëndërron sukses, si në jetën profesionale ashtu dhe në jetën private.

Virgjëresha

Virgjëresha zakonisht ëndërron aspekte të lidhura me shëndetin, si emotiv ashtu dhe fizik. Ëndrrat më të shpeshta lidhen edhe me projektet profesionale.

Peshorja

Ëndrrat e peshores kanë brenda paqe dhe harmoni, zakonisht kjo shenjë sheh ëndrra shumë të bukura. Peshorja është një shenjë romantike.

Akrepi

Kur Akrepi zgjohet, mendon gjithmonë se ëndrra që ka parë ishte reale dhe i vjen keq. Ëndrrat më të shpeshta të kësaj shenje flasin për nevojën për të reja dhe ndryshime.

Shigjetari

Shigjetari jeton duke ëndërruar situata të arratisjeve të pamundura, pasi e vlerëson shumë lirinë e tij.

Bricjapi

Bricjapi ‘zgjerohet’ shumë në ëndrrat e tij. Kur ëndërron jeton gjithçka që nuk arrin ta bëjë në jetën reale, por që do të donte ta bënte.

Ujori

Ëndrrat e ujorit janë plot me aksion, aventura dhe mbi të gjitha plot me njerëz!

Peshqit

Peshqit janë ëndërrimtarë dhe persona shumë shpirtërorë, ëndrrat e tyre gjithmonë janë të lidhura me diçka që mund të ndodhë në të ardhmen.