47-vjeçari ndodhet në Australi, ku është i angazhuar në xhirimet e “Thor: Love and Thunder”.

Gjatë një daljeje me familjen e tij në Palm Beach të Sydneyt, ai nuk njihej.

Yllit anglez i mungonin flokët e tij që i kishte rruar dhe nuk e mbante as mjekrën e zakonshme, ai gjithashtu dukej i dobësuar më shumë se zakonisht.

Bashkëshortja e aktorit, Sibi Blazic, gjithashtu ndodhej pranë tij.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel