Një 62-vjeçar është gjendur pa shenja jete në banesën e tij në Peshkopi.

 

 

Sipas informacionit të policisë 62-vjeçari P.E dyshohet se në gjendje depresioni ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka humbur jetën.

 

Grupi hetimor po kryen hetimet për zbardhjen e plotë dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje.

 

 

Top Channel