Multi-milioneri i njohur italian Gianluca Vacchi njihet nga të gjithë ne me postimet e tij mjaft interesante me të dashërin  25 vite më të re, në rrjetet sociale. Ai dallon për jetën luksoze dhe shpenzimet e  mëdha që bën.

Së fundmi ai ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur se do bëhët baba për herë të parë me Sharon Fonseca 25 vjeç.

“Jam shumë i lumtur të ndaj me ju lajmin se unë dhe Sharon po presim një fëmijë. Ajo do jetë nëna e djalit tim, për të cilin kam ëndërruar gjithmonë”, është shprehur 52-vjeçari multi-milioneri.

Sharon është një modele, gazetare dhe blogere nga Venezuela.

Ora News