Këngëtarja amerikane Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto të ndryshme.

Aktorja së fundmi ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet e veshur sportive dhe në super formë dhe i ka mahnitur të gjithë.

Ajo dy ditë më parë ka festuar 51-vjetori. Edhe pse 51 vjeç, duket se mosha është thjeshtë një numër për bukuroshen.

NEWSBOMB