Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka deklaruar se Dr. Roland Xaxho është nga Covid-19.

Përmes një postimi në Facebook ajo u shpreh shumë e kënaqur për kët fakt dhe se ka shkuar në 40 numri i personelit shëndetësor që kanë mposhtur virusin.

/Ora News.tv/