Modelja e Instagramit Sophia Hadjipanteli mahniti të pranishmit teksa ecte në tapetin e kuq të Kanës mbrëmë me një fustan me diamante të rremë. 

Ylli i rrjeteve sociale – e cila ka grumbulluar mbi 508,000 ndjekës falë fushatës së saj pozitive trupore #unibrowmovement – zgjodhi një fustan me një bust të plotë me rruaza për pamjen e saj në tapetin e kuq,  në premierën e Killers Of The Flower Moon.

Fustani, i cili kishte doreza të integruara me tegela, gjithashtu kishte dy të çara deri në kofshë. Sophia e përfundoi veshjen e saj me një palë geta të tejdukshme dhe taka të zeza me majë me një rrip të zbukuruar.

Për më tepër, 25 vjeçarja me krenari theksoi vetullën e saj duke zgjedhur një smoky eye kafe. Ajo kompletoi grimin e saj me një buzëkuq nudo.

Gjatë intervistës së saj me Richard Madeley dhe Ranvir Singh, ylli i rrjeteve sociale me shaka zbuloi se ajo i kishte vënë nofkën edhe vetullës ‘Veronica’.

Qipriotja shtoi se paraardhësit e saj dhe trashëgimia kulturore e frymëzuan atë që të rriste vetullat e saj për të arritur atë për të cilën ajo tani është e famshme.

Sophia tha: “Unë kam qenë gjithmonë e njohur pamjen time ndryshe dhe për të bërë atë që kam dashur vërtet. Dhe unë mendoj se kjo lloj kokëfortësie dhe rebelimi më ka bërë të bëj çfarë të dua.” 

Top Channel