Këngëtarja Filloreta Raci, e njohur për publikun si Fifi ka dhënë një lajm të ëmbël ditën e sotme.

Përmes postimeve në Instagram, ajo ka bërë të ditur se një bebe i është shtuar familjes së saj dhe ajo është bërë teze.

‘Mirëseerdhe o princesha e tezes së vet! U bëra teze praaaap! Motër të dua’, shkruan Fifi e cila shfaqet duke e mbajtur vogëlushen në krahë.

Kujtojmë që këngëtarja së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë, pasi shtypi zbuloi të dashurin, të cilin Fifi e kishte mbajtur të fshehtë prej një viti.

Newsbomb