Ndërsa po ecte në tapetin e kuq të Oscars 2023 të dielën, këngëtarja e “Poker Face” nxitoi për të ndihmuar një fotograf që u rrëzua pas saj.

Lady Gaga e shqetësuar vrapoi për të ndihmuar burrin, ndërsa ai u ngrit shpejt në këmbë.

Pasi kuptoi se ishte mirë, këngëtarja fituese e Oscar u kthye në ngjarjen kryesore, ndërsa të pranishmit vlerësuan gjestin e saj të këndshëm.

 

Akti i mirësisë nuk shërbeu si një karmë e mirë për Gagën, pasi ishte e nominuar për këngën më të mirë origjinale “Top Gun: Maverick”, “Hold My Hand”, por nuk fitoi.

 

Gaga mahniti me një fustan krejt të zi me një bluzë të tejdukshme korse.

Ajo vendosi aksesorë të Tiffany & Co., duke përfshirë një gjerdan të cilësisë së mirë me diamant, një byzylyk që përputhet dhe një palë vathë të thjeshtë diamanti.

Paraqitja e saj erdhi si befasi, duke pasur parasysh faktin se producenti ekzekutiv i Oscars dhe drejtuesi i shfaqjes, Glenn Weiss më parë pretendoi se Gaga do të mungonte në shfaqjen e çmimeve për shkak të orarit të saj të xhirimeve për “Joker: Folie à Deux”.

 

FOTO GALERI
1/12

Top Channel