Kryefaqja Kuriozitete Përfliten për një romancë mes tyre, Arilena Ara quan menaxherin e saj...

Përfliten për një romancë mes tyre, Arilena Ara quan menaxherin e saj baba

101
0

 

Këngëtarja Arilena Ara dhe menaxheri i saj Popi Kola, prej shumë vitesh janë përfolur për një romancë të mundshme dashurie. Mirëpo, postimi i fundit i Arilenës na bën shumë konfuzë.

Teksa ka uruar Popin për ditëlindje, ajo shkruan se e quan me shumë krenari ‘Baba‘. Në foto, Arilena shihet duke e puthur në faqe Popin, ndërkohë që ky i fundit shfaqet i buzëqeshur duke parë në pasqyrë.

 

Tashmë nuk dimë se çfarë emri ti vendosim marrëdhënies së tyre…