Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër.

Bëhet me dije se 5 makina janë përfshirë në një aksident në në vendin e quajtur Bahcallëk në Shkodër.

Si pasojë e aksidentit dyshohet se ka disa persona të lënduar, por enmde nuk ka një informacion zyrtar.

Sakaq, policia ndopdhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjene  plotë të aksidentit.