Familja mbretërore britanike ka publikuar disa foto të reja të princeshës Sharlotë, vajza e Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit.

Në këto foto vogëlushja shihet duke shpërndarë ushqim për shtresat në nevojë, ndërsa Sharlotë feston sot ditëlindjen e saj të pestë.Imazhet e fotografuara nga nëna e saj Kate Midleton, tregojnë Sharlotën që çon ushqim për të moshuarit gjatë epidemisë së koronavirusit.

 

burimi (lexo.al)