Dy persona, bab e bir janë arrestuar nga policia në Radhimë, pasi kanë bërë sherr me njëri tjetrin.

Bëhet me dije se në pranga kanë rënë A. R., 56 vjeç dhe A. R., 21 vjeç me banim në Tiranë, ndërsa bëhet me dije se sherri ka ndodhur për motive të dobëta.

21 vjeçari në konflikt e sipër me të atin i ka thyer atij xhamat e makinës.

Njoftimi i Policisë:

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasit A. R., 56 vjeç dhe A. R., 21 vjeç me banim në Tiranë.

Këta shtetas janë kapur dhe arrestuar në Radhimë, pasi në konflikt e sipër me njëri-tjetrin, 21 vjeçari i ka thyer xhamat e automjetit babait të tij 56 vjeçar, për motive të dobëta.