NEW YORK, NEW YORK – MAY 02: Pete Davidson and Kim Kardashian attend The 2022 Met Gala Celebrating “In America: An Anthology of Fashion” at The Metropolitan Museum of Art on May 02, 2022 in New York City. (Photo by Gotham/Getty Images)
Ylli i “The Kradashians”, Kim Kardashian, i ka dhënë fund romancës së saj me Pete Davidson.
Lidhja mes tyre zgjati 9 muaj dhe bëhet me dije nga burime pranë tyre se ata kanë vendosur të mbesin thjesht miq.
Shkak i ndarjes së tyre është bërë distanca dhe takimet e rralla. Kjo gjë e ka bërë vërtet të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje.
Pete ka kaluar një pjesë të verës në Australi duke punuar në filmin Ëizards! . Sa për Kim, ajo vazhdon të rrisë katër fëmijët North, Psalm, Chicago dhe Saint, me ish-in e saj Kanye Ëest./abcneës.al

Top Channel