Me çmime të shumta, këngëtarja m e origjinë shqiptare, është një nga artistet më të pëlqyera dhe më të suksesshme të momentit.

Së fundmi, ajo ka arritur të bëhet femra e parë më e dëgjuar e vitit në Spotify, me albumin “Future nostalgia”, e publikuar në vitin 2020.
Kështu, Dua “mposht”, Adele me albumin e vitit 2011, “21”. “Kjo është çmenduri, jam shumë shumë e lumtur”, shkruan Dua Lipa në Instagram.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel