Kim Kardashian u fut tërësisht në rolin e një nëne të rreptë teksa qortoi djalin e saj të madh, Saint, për bërjen e një gjesti të shëmtuar ndaj paparacëve.

Themeluesja e Skims u tregua e ashpër me të birin kur vuri re se 7-vjeçari ngriti gishtin e mesit drejt paparacëve pasi la lojën e tij të basketbollit të premten në Los Angeles.

Kim, e veshur me një bluzë pa rripa dhe xhinse me bel të lartë, shihej duke ecur së bashku me djalin e saj dhe një shok të tij pas stërvitjes. I riu ishte ende i veshur me fanellën e tij të bardhë të basketbollit kur treshja u takuan nga fotografët në parkingun e një restoranti në Ishujt.

Saint qeshi pasi nxori gishtin e mesit, gjë që rezultoi në një qortim nga mamaja e tij, e cila ia mbërtheu fytyrën me dorë.

Më vonë gjatë ditës, ylli i “Kardashians” u pa duke dalë me një tjetër nga fëmijët e saj, North West, për darkë në Nobu Malibu. 10-vjeçarja tundi një bluzë dhe filloi të kërcente për paparacët që prisnin në hyrje.

North e kombinoi pjesën e sipërme të sipërme me pantallona sportive rozë dhe atlete Nike, ndërsa Kardashian u ndërrua në një bluzë të ndryshme pa rripa me një prerje në mes. Saint me sa duket ka marrë pas motrës së tij më të madhe.

“Ata gjithmonë qajnë. Askush nuk shkon mirë”,zbuloi ylli i realitetit televiziv në Sezonin 1 të “The Kardashians” të Hulu.

“Shumica e fotove që pashë ishin të papërdorshme sepse North po nxirrte gishtin e mesit.”

“Ka ditë të tilla kur unë me të vërtetë duhet të mbyllem në dhomë e vetme për 30 minuta të mira,” shtoi Kardashian në atë kohë. “Po, është shumë, shumë e vështirë të jesh nënë.”

Themeluesi i SKKN ndan gjithashtu vajzën Chicago, 5 vjeç, dhe djalin Psalm, 4, me reperin e “Flashing Lights”.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel