Kryeministri Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video nga Saranda ku shihet bregdeti fantastik dhe anijet që i japin detit një pamje përrallore.

 

 

Rama shkruan se Saranda është gati të mirëpresë turistë nga e gjithë bota dhe të vizitohet në të gjitha mënyrat.

 

“Mirëmëngjesi dhe me Sarandën që mirëpret turistë nga e gjithë bota e vizitohet në të gjitha mënyrat duke qenë prologu i një viti turistik të shkëlqyer, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

 

 

 

 

 

Top Channel