Këngëtari i njohur Alban Skënderaj në këto kohë karantine është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të hershme të tij me Miriamin, ku të dy kanë bërë mimika të çuditshme.

“Neve çifti perfekt dmth! Na falni por ishim te rinj. Pa lejen e Miriamit”, shkruan Albani me ironi dhe humor krahas fotos që ka publikuar, ku të dy duken mjaft të rinj.

Pra, mesa duket për këtë foto Albani nuk ka marrë lejen e Miriamit, dhe kjo ndoshta këngëtares nuk ka për ti pëlqyer fort.

Newsbomb