Këto imazhe tregojnë punëtorët e shpëtimit që vazhdojnë të punojnë në vendin e rrëzimit të helikopterit në Iranin verior.

Presidenti Raisi dhe ministri i jashtëm Hossein Amir Abdollahian ishin në mesin e 7 personave të tjerë që vdiqën në përplasjen, që besohet të jetë shkaktuar nga moti i keq dhe dukshmëria e dobët.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel