Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa ka publikuar së fundmi në “Instagram” një foto me bodybuider-en më të famshme shqiptare, Holta Pliz.

Me veshjet e tyre, vajzat kanë treguar format trupore perfekte dhe lajmërojnë se së shpejti do nxjerrin një projekt së bashku.

“Ja me çfarë luftohet Koronavirusi!!! Mos kini frikë, BISHAT do t’ju shpëtojnë, do e shkulin virusin nga vendi. Na ndiqni së shpejti në Youtube”, ka shkruar Rovena.

 

Ora News