Jennifer Lopez ka treguar figurën e saj si të një çike të re derisa ka publikuar për herë të parë promon e emisionit të saj të ri, “World of Dance” … kjo vije pas thashethemeve që thoshin se ajo e ka blerë këtë emision bashkë me a-Rod dhe do ta blejnë edhe Mets

Jennifer Lopez është duke e vazhduar vetizolimin nga COVID-19 me partnerin e saj Alex Rodriguez derisa është në villën e tyre në Miami.

Por, bukuroshja 50 vjeçare e lindur në Bronx ende pa përfunduar pandemia e ka publikuar promon për emisionin e saj të ri.

Aktorja dhe këngëtarja në këtë promo tregon belin e saj të hollë derisa në video të emisionit të saj “World of Dance” shihet edhe Ne-Yo dhe Derek Hough, derisa atë ajo e ka postuar në faqen e saj në Instagram ku përcillet nga 119 milionë ndjekës. /GazetaExpress/