Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar.

Ata janë bashkuar sërish dhe kanë sjellë këngën“El Chapo”’ e cila është pëlqyer shumë nga publiku.

 

Mirëpo në vidioklipin e këngës së lançuar pak ditë më parë Getinjo dhe Mozzik janë parë të veshur pothuajse njësoj. Vlen të thuhet se rrobat e tyre kanë një çmime të kripura.

Faqja “Shqip closet” në Instagram ka zbuluar shifrën e çmendur që dy vëllezërit kanë shpenzuar për pamjen e tyre.

Mozzik ka shpenzuar 37,702 euro për veshjen dhe pamjen e tij, ndërsa Getinjo 49,674. Djemtë kanë kapur shifrën 87,376 euro vetëm për një veshje për klipin.