Cristiano Ronaldo ka publikuar në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël dhe emocionuese, shtrirë në krevat me të fejuarën e tij dhe tre fëmijët.

Foton e ka shkrepur Georgina, ashtu përgjumësh. Vihet re se balerina është pa make-up, por prapëseprapë një yll.

Ajo që vihet re është se bukuroshja nuk ka as reçipeta, por ka mbuluar pjesën e sipërme të trupit me jorgan.

Nga ana tjetër Ronaldo është “pushtuar” nga tre fëmijët e tij, të cilët duken të lumtur në krahët e babait.

NEWSBOMB