Një 20 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga Policia në Krujë pasi shiste drogë në shkollat e qytetit.

Mësohet se në pranga ka rënë i riu me inicialet A.C, ndërsa nga kontrolli që i është bërë, ai kishte në xhep 3 doza kokainë dhe në makinë 20 gram kanabis sattiva.

Vijon…