Një makinë ka dalë nga rruga në fshatin Poroçan te Gramshit dhe si pasoje kane mbetur te plagosur 3 persona nderkohe qe paraprakisht raportohet për nje te vdekur. Saktësisht aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ”Toskollare” ndërkohë që fshati Poroçan është rreth 32 kilometra larg nga qyteti i Gramshit.Viktima është një 32- vjeçar me inicialet E.Ll.

Elbasaninews.tv