Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme te kryqëzimi i Laprakës, ku 4 makina janë përplasur me njëra tjetrën, raporton newsbomb.

Bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale, ndërkohë që mësohet se 3 nga drejtuesit e mjeteve ishin gra, ndërsa në makina kishte edhe fëmijë të vegjël.

Qarkullimi është vështirësuar për makinat e tjera, megjithëse rruga nuk është bllokuar plotësisht.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.newsbomb

222.jpg333.jpg