Një aksident është regjistruar mesiditën e kësaj të shtune në aksin rrugor Elbasan- Librazhd në afërsi të kthesave të Murrashit. Një trajler ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.

Ne vendin e ngjarjes policia rrugore dhe skuadra shqiponjat.

 

Në përditësim….

Edlira Xherri