Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e disa grabitësve në Athinë. Mediet fqinje shkruajnë se hajdutët hynë në bankë në orën 11:45 dhe morën një shumë të konsiderueshme parash

Policia e cila është vënë në ndjekje të autorëve ka bërë të mundur shoqërimin në komisariat të disa personave dhe janë duke shqyrtuar të gjitha kamerat e sigurisë.

Raportohet se nën kërcënimin e armës ata kishin mbajtur peng për disa sekonda punonjës e klientë e më pas ishin larguar me shumën e parave.

Top Channel