Një aksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Shushicë të Gramshit. Mësohet se një automjet ka rënë rreth 40 metra thellësi në liqenin e Banjës. Sakaq, dyshohet se në automjet ndodhen disa persona, ndërsa njëri ka ndërruar jetë. Ndërkohë nuk dihen ende detaje më të hollësishme, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.