Aktualitet

Asnjë postim për tu shfaqur

Moti

Elbasan
clear sky
-5 ° C
-5 °
-5 °
86 %
3.8kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
9 °
Enj
13 °
Pre
14 °

MË TË PËLQYERAT

Nismë e re për të mbështetur hidroenergjinë e qëndrueshme në Ballkanin Perëndimor

ATSH/ Korporata Energjetike Shqiptare (KESH) në bashkëpunim me Shoqatën Ndërkombëtare të Hidrocentraleve (IHA) dhe e mbështetur nga Sekretariati Shtetëror i Qeverisë Zvicerane për Çështjet...

Policia gjobit 421 qytetarë, po lëviznin pa maskat mbrojtëse

Policia e Shtetit ka ndëshkuar në 24 orët e fundit 421 qytetarë me 3.000 lekë secili, të cilët u konstatuan duke lëvizur pa maskat...

“Situata do të ndryshojë shpejt”, numri dy i Gjykatës së Lartë flet për “DW”:...

Zëvendës Kryetari i Gjykatës së Lartë, Sokol Sadushi, në intervistën ekskluzive për DW tregon sfidat e funksionimit të plotë të kësaj Gjykate, e cila...

OBSH njofton: 95% e vaksinave anti-COVID-19 janë shpërndarë në vetëm 10 vende të botës

Shefi Evropian i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) tha se 95 përqind e 23.5 milionë dozave të vaksinave kundër COVID-19 të shpëndara në të...

Përgënjeshtrohet anulimi i Lojërave Olimpike

ATSH-AFP/ – Organizatorët e Lojërave Olimpike të Tokios përgënjeshtruan sot zhvillimin e diskutimeve në shkurt përsa i përket një anulimi të mundshëm të Lojërave...
error: Përmbajtja është e mbrojtur.