Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh. Mesohet se aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit, te Ura e Trashovicës.

Si pasojë e aksidentit dy gra rreth moshës 50 dhe 55 vjeç kanë mbetur të plagosura. Mësohet se janë transportuar menjëherë drejt spitalit, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici

Elbasaninews.tv