Të gjithë sytë ishin mbi Bella Hadid pas premierës së “The Apprentice”, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë të hënën në mbrëmje.

Modelja amerikane i la shumë pak vend imagjinatës, teksa doli pa të brendshme me fustanin Saint Laurent, të gjatë deri tek gjunjët.

Bukuroshja 27-vjeçare shtoi një palë taka në ngjyrë kafe dhe vendosi një çantë që përputhej me veshjen.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel