Gjendet pa jetë një person rreth 65 vjec në fshatin Fitore të njësisë administrative Novoselë.

 

Personi është gjetur pa jetë buzë lumit Vjosa në një kasolle ku qëndronte , pasi ai gjatë ditës peshkonte në lumin Vjosa. Policia ka shkuat në vendgjarje ka kqyrur dhe trupin pa jetë. Sipas banorve personin me emrin Berti vunate nga mushkritë dhe dyshohet se shkaku i humbjes së jetës ka qënë problemi shëndetsor në mushkri. Hetimet vijojnë nga policia.

 

 

Top Channel